Open Outreach (7.x-1.69) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Register
tr: Kaydol

en: Content
tr: İçerik

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Contact
tr: İletişim

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Add terms
tr: Terim ekle

en: My account
tr: Hesabım

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et
