Open Outreach (7.x-1.69) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം

en: Save and continue
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെച്ച് തുടരുക
