Open Outreach (7.x-1.69) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Content
te: సారము

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: My account
te: నా ఖాతా

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి
