OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Pages
be: Старонкі

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Top
be: Верх

en: Menu
be: Меню

en: theme
be: тэма

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: All
be: Усе

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Logo
be: Лагатып

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Width
be: Шырыня

en: Configuration
be: Налады

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: The comment and all its replies have been deleted.
be: Каментар ды ўсе адказы на яго выдаленыя.

en: Votes
be: Галасы

en: Logout
be: Выйсці

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: My account
be: Мой рахунак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Enable or disable the display of certain page elements.
be: Уключыць або адключыць паказ пэўных элементаў старонак.

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: @current of @max
be: @current з @max

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
be: Ваш каментар знаходзіцца ў чарзе на разгляд адміністратарамі сайта і будзе апублікаваны пасля зацвярджэння.

en: Your comment has been posted.
be: Ваш каментар быў дададзены.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"
