OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (92 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Suffix
ca: Sufix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Top
ca: Part superior

en: Section
ca: Secció

en: Menu
ca: Menú

en: theme
ca: tema

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Logo
ca: Logotip

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Width
ca: Amplada

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Configuration
ca: Configuració

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Position
ca: Posició

en: The comment and all its replies have been deleted.
ca: S'ha eliminat el comentari i totes les seves respostes.

en: Votes
ca: Vots

en: Logout
ca: Sortir

en: Messages
ca: Missatges

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Source
ca: Font

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: Website
ca: Lloc web

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Apply
ca: Aplica

en: All selections
ca: Totes les seleccions

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: My account
ca: El meu compte

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Debugging
ca: Depuració

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Enable or disable the display of certain page elements.
ca: Habilita o inhabilita la visualització d'alguns elements de les pàgines.

en: Main menu
ca: Menú principal

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: - All -
ca: - Tot -

en: Compare
ca: Compara

en: Pattern for the title
ca: Patró pel títol

en: References
ca: Referències

en: Update automatic nodetitles
ca: Actualitza automàticament els nodetitles

en: Automatic title generation
ca: Generació automàtica del títol

en: Automatically generate the title and hide the title field
ca: Genera de forma automàtica el títol i amaga el camp títol

en: Automatically generate the title if the title field is left empty
ca: Genera de forma automàtica el títol si es deixa en blanc el camp títol

en: Evaluate PHP in pattern.
ca: Avalua PHP al patró.

en: Put PHP code above that returns your string, but make sure you surround code in &lt;?php and ?&gt;. Note that $node is available and can be used by your code.
ca: Introduïu codi PHP més amunt que retorni la vostra cadena, però assegureu-vos d'envoltar el vostre codi amb &lt;?php i ?&gt;. Tingueu en compte que la variable $node està disponible i pot utilitzar-se al vostre codi.

en: Allows hiding of the content title field and automatic title creation.
ca: Permet amagar el camp títol del contingut i crear un títol de forma automàtica.

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
ca: El vostre comentari s'ha posat a la cua per a que un administrador del lloc el revisi i el publicarà després de la seva aprovació.

en: Your comment has been posted.
ca: S'ha enviat el vostre comentari.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use PHP for title patterns
ca: Utilitza PHP pels patrons de títol

en: Use PHP for title patterns.
ca: Utilitza PHP pels patrons de títol.

en: Leave blank for using the per default generated title. Otherwise this string will be used as title. Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
ca: Deixeu-ho en blanc per utilitzar el títol generat predeterminat. D'altra forma s'utilitzarà aquesta cadena com a títol. Utilitzeu la sintaxis [token] si voleu inserir un patró de reemplaçament.

en: You are not allow the configure the pattern for the title, as you lack the %permission permission.
ca: No teniu permís per configurar el patró pel títol, ja que no teniu el permís %permission.

en: Automatic (hide title field)
ca: Automàtic (amaga el camp títol)

en: Automatic (if title empty)
ca: Automatic (si el títol és buit)

en: Master
ca: Mestre
