OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (72 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Top
eu: Goian

en: Menu
eu: Menua

en: theme
eu: tema

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: All
eu: Guztiak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Left side
eu: Ezker aldea

en: Middle column
eu: Erdiko zutabea

en: Right side
eu: Eskubi aldea

en: Bottom
eu: Behean

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Width
eu: Zabalera

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Position
eu: Kokapena

en: The comment and all its replies have been deleted.
eu: Iruzkina eta haren erantzun guztiak ezabatu dira.

en: Votes
eu: Botoak

en: Logout
eu: Irten

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Source
eu: Iturburua

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: My account
eu: Nire kontua

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eu: Gaitu edo ezgaitu orrien elementu batzuk bistaratzea

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: - All -
eu: - Dena -

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Your comment has been posted.
eu: Zure iruzkina post-eatua izan da.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Feed icons
eu: Feed ikonoak

en: Asc
eu: Goraka
