OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Phone
ga: Fón

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Logout
ga: Logáil amach

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Your comment has been posted.
ga: Foilsíodh do ráiteas.
