OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (80 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Top
gl: Superior

en: Section
gl: Sección

en: Menu
gl: Menú

en: theme
gl: tema

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Left side
gl: Lado esquerdo

en: Middle column
gl: Columna central

en: Right side
gl: Lado dereito

en: Bottom
gl: Botón

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Logo
gl: Logotipo

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Width
gl: Ancho

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Position
gl: Posición

en: The comment and all its replies have been deleted.
gl: Borrouse o comentario e todas as súas respostas.

en: Votes
gl: Votos

en: Logout
gl: Saír

en: Messages
gl: Mensaxes

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Source
gl: Orixe

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: My account
gl: A miña conta

en: Right above
gl: Dereita arriba

en: Left below
gl: Esquerda abaixo

en: Right below
gl: Dereita abaixo

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Zone
gl: Zona

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Debugging
gl: Depuración

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Enable or disable the display of certain page elements.
gl: Activar ou desactivar a visualización de certos elementos da páxina.

en: Main menu
gl: Menú principal

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: - All -
gl: - Todo -

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
gl: O seu comentario foi colocado na cola para revisión dos administradores do sitio e será publicado logo da súa aprobación.

en: Your comment has been posted.
gl: O seu comentario foi enviado.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".
