OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: more
gu: વધુ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Votes
gu: મત

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: My account
gu: મારું ખાતું

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
