OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Top
hy: Վերև

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Logo
hy: Լոգո

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: The comment and all its replies have been deleted.
hy: Մեկնաբանությունը և նրան բոլոր պատասխանները ջնջվել է։

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Left
hy: Ձախ

en: « first
hy: « առաջինը

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Your comment has been posted.
hy: Ձեր մեկնաբանությունը ավելացված է:

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
