OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (15 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)
