OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (78 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Top
lv: Augša

en: Menu
lv: Izvēlne

en: theme
lv: tēma

en: Statistics
lv: Statistika

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Width
lv: Platums

en: Data Type
lv: Datu tips

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Position
lv: Pozīcija

en: The comment and all its replies have been deleted.
lv: Komentārs un visas tā atbildes ir izdzēstas.

en: Votes
lv: Balsis

en: Logout
lv: Iziet

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Source
lv: Avots

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: All selections
lv: Visas izvēles

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: My account
lv: Mans konts

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Zone
lv: Zona

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lv: Atļaut vai aizliegt noteiktu lapas elementu attēlojumu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: - All -
lv: - Visi -

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
lv: Komentārs ir ievietots rindā, lai vietnes administrators to varētu pārskatīt un tiks publicēts pēc apstiprināšanas.

en: Your comment has been posted.
lv: Komentārs ir pievienots.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.
