OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Source
mg: Loharano

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime
