OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Content types
mk: Типови содржина

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Contact
mk: Контакт

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: My account
mk: Мојата сметка

en: - All -
mk: - Сите -
