OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Top
ne: माथि

en: Menu
ne: मेनु

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Width
ne: चौडाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Votes
ne: मत

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
