OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (88 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Pages
oc: Paginas

en: Suffix
oc: Sufix

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: more
oc: mai

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Top
oc: Naut

en: Section
oc: Seccion

en: Menu
oc: Menú

en: theme
oc: tèma

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Contact
oc: Contacte

en: All
oc: Tot

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Left side
oc: Costat esquèrra

en: Middle column
oc: Colomna del mitan

en: Right side
oc: Costat dreit

en: Bottom
oc: Bas

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Logo
oc: Lògo

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Width
oc: Largor

en: Address
oc: Adreça

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Position
oc: Posicion

en: The comment and all its replies have been deleted.
oc: Lo comentari e tanben totas sas responsas son estats suprimits.

en: Votes
oc: Vòtes

en: Logout
oc: Sortir

en: Messages
oc: Messatges

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Source
oc: Font

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Website
oc: Site web

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: My account
oc: Mon compte

en: Left above
oc: En haut a esquèrra

en: Right above
oc: En haut a drecha

en: Left below
oc: En bas a esquèrra

en: Right below
oc: En bas a drecha

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Debugging
oc: Desbugatge

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Enable or disable the display of certain page elements.
oc: Activar o desactivar l'afichatge d'unes elements de las paginas.

en: Main menu
oc: Menú principal

en: @current of @max
oc: @current sus @max

en: - All -
oc: - Tot -

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
oc: Vòstre comentari s'ha posat a la cua per que un administrator del site lo revisi e lo publicarà després de sa aprovacion.

en: Your comment has been posted.
oc: S'es mandat vòstre comentari.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Feed icons
oc: Icônes des flux

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: User Bar First
oc: Primièra barra d'utilizaire

en: Master
oc: Maître
