OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Votes
pa: ਵੋਟਾਂ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: My account
pa: ਮੇਰਾ ਅਕਾਊਂਟ
