OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (34 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Configuration
ps: سازول

en: Position
ps: ځاى

en: Source
ps: سرچينه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: My account
ps: زما ګڼون

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: - All -
ps: - ټول -
