OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (20 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Position
se: Virgi

en: Logout
se: Logge eret

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Video
se: Filbma

en: All selections
se: Buot válljemat

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: My account
se: Mu konto
