OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Top
sl: Na vrhu

en: Menu
sl: Meni

en: theme
sl: tema

en: Statistics
sl: Statistika

en: Contact
sl: Kontakt

en: All
sl: Vsi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Width
sl: Širina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Position
sl: Položaj

en: The comment and all its replies have been deleted.
sl: Komentar in vsi odgovori nanj so bili izbrisani.

en: Votes
sl: 1 glas

en: Logout
sl: Odjava

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: My account
sl: Moj račun

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
