OpenPolitic (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (38 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Menu
sq: Menuja

en: theme
sq: tema

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Contact
sq: Kontakti

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Site slogan
sq: Sllogan i sitit

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: The comment and all its replies have been deleted.
sq: Komenti dhe përgjigjet e tij u eleminuan.

en: Votes
sq: Votat

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: My account
sq: Profili im

en: Enable or disable the display of certain page elements.
sq: Aktivon ose ç'aktivon shfaqjen e një elementi të caktuar të faqes.

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
