OpenPolitic (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (46 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Pages
af: Bladsye

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: theme
af: tema

en: Statistics
af: Statistieke

en: Contact
af: Kontak

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: The comment and all its replies have been deleted.
af: Die kommentaar en al sy reaksies is uitgewis.

en: Votes
af: Stemme

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: My account
af: My rekening

en: Enable or disable the display of certain page elements.
af: Aktiveer of deaktiveer die vertoning van sekere bladsy-elemente

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys

en: Master
af: Meester
