OpenPolitic (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Pages
br: Pajennoù

en: Menu
br: Lañser

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Logout
br: Digevreañ

en: My account
br: Ma c'hont
