OpenPolitic (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (21 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: more
ht: plis

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: My account
ht: My account (AK)

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: - All -
ht: - Tout -

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Asc
ht: Mont
