OpenPolitic (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (58 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Top
jv: Ndhuwur

en: theme
jv: téma

en: Statistics
jv: Statistik

en: Contact
jv: Kontak

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Width
jv: Ambané

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: The comment and all its replies have been deleted.
jv: Komèntar karo balesan-balesané uwis dibusak.

en: Logout
jv: Metu

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: My account
jv: Akunku

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Enable or disable the display of certain page elements.
jv: Nguripna utawa matèni tampilan elemen kaca sing sering ditonton.

en: Main menu
jv: Menu utama

en: @current of @max
jv: @current saka @max

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
jv: Komentar sampéyan uwis mlebu antrian kanggo diwaca nang administrator situs lan bakal dipacak sawisé disarujuki.

en: Your comment has been posted.
jv: Komèntar samapeyan uwis dikirim.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Asc
jv: Urut Maju
