OpenPolitic (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (45 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Top
ka: ზედა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Logo
ka: ლოგო

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Width
ka: სიგანე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Position
ka: პოციზია

en: Votes
ka: ხმები

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Source
ka: წყარო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
