OpenPolitic (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (52 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Data Type
kn: ದತ್ತಾಂಶದ ಬಗೆ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
