OpenPolitic (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (43 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Pages
mr: पाने

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: more
mr: आणखी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Email
mr: ईमेल

en: Contact
mr: संपर्क

en: All
mr: सर्व

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site slogan
mr: संकेतस्थळाचे ब्रीदवाक्य

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: Width
mr: लांबी

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Position
mr: स्थान

en: The comment and all its replies have been deleted.
mr: टिप्पणी आणि त्याचे सर्व प्रतिसाद मिटवले गेले.

en: Votes
mr: मते

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Website
mr: संकेतस्थळ

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: My account
mr: माझे सदस्यत्व

en: Basic page
mr: साधे पान
