OpenPolitic (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (40 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: more
nn: meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Contact
nn: Kontakt

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: The comment and all its replies have been deleted.
nn: Kommentaren og alle svar har blitt sletta.

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: All selections
nn: Alle valg

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: My account
nn: Min brukarkonto

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: - All -
nn: - Alle -

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Your comment has been posted.
nn: Kommentaren din vart lagt inn.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
