OpenPolitic (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: more
si: තවත්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: My account
si: මගේ ගිණුම

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
