OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Top
ast: Cimeru

en: Menu
ast: Menú

en: theme
ast: tema

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Votes
ast: Votos

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Basic page
ast: Páxina básica
