OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Top
bg: Връх

en: Menu
bg: Меню

en: theme
bg: тема

en: Statistics
bg: Статистики

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Logo
bg: Лого

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: The comment and all its replies have been deleted.
bg: Коментарът и всичките му отговори бяха изтрити.

en: Votes
bg: Гласа

en: Messages
bg: Съобщения

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Source
bg: Източник

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: My account
bg: Моят профил

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Enable or disable the display of certain page elements.
bg: Активиране или деактивиране на определени елементи в страницата.

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
