OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (42 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Pages
bs: Stranice

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: more
bs: još

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Menu
bs: Meni

en: Statistics
bs: Statistika

en: Contact
bs: Kontakt

en: All
bs: Sve

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Width
bs: Širina

en: Address
bs: Adresa

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: The comment and all its replies have been deleted.
bs: Komentar i svi njegovi odgovori su obrisani.

en: Votes
bs: Glasovi

en: Messages
bs: Poruke

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Source
bs: Izvor

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: My account
bs: Moj profil

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: @current of @max
bs: @current od @max
