OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (50 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Menu
eo: Menuo

en: theme
eo: haŭto

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: Logo
eo: Emblemo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Position
eo: Loko

en: The comment and all its replies have been deleted.
eo: La komento kaj ĉiuj siaj respondoj estis forviŝitaj.

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: My account
eo: Mia konto

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eo: Ŝaltu aŭ malŝaltu montron de specifaj paĝaj elementoj.

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
