OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (101 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Top
et: Ülesse

en: Section
et: Sektsioon

en: Menu
et: Menüü

en: theme
et: kujundus

en: Statistics
et: Statistika

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Middle column
et: Keskmine tulp

en: Bottom
et: Alumine

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Width
et: Laius

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Position
et: Asukoht

en: The comment and all its replies have been deleted.
et: Kommentaar koos kõigi vastustega on kustutatud.

en: Votes
et: Hääled

en: Logout
et: Logi välja

en: Messages
et: Sõnumid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Source
et: Allikas

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: All selections
et: Kõik valikud

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: My account
et: Minu konto

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Zone
et: Tsoon

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Regions
et: Regioonid

en: Debugging
et: Silumine

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Enable or disable the display of certain page elements.
et: Teatud lehe elementide kuvamise lubamine või keelamine.

en: Main menu
et: Peamenüü

en: @current of @max
et: @current / @max

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compare
et: Võrdle

en: References
et: Viited

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
et: Sinu kommentaar on edastatud administraatoritele üle vaatamiseks ning avaldatakse pärast heakskiitu.

en: Your comment has been posted.
et: Sinu kommentaar on avaldatud.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Feed icons
et: Voo ikoonid

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Primary Region
et: Peamine regioon

en: ‹ prev
et: ‹ eelmine

en: User Bar First
et: Esimene kasutajariba

en: User Bar Second
et: Teine kasutajariba

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Action links
et: Tegevuslingid

en: <h3>Layout configuration</h3>
et: <h3>Paigutuse seadistus</h3>

en: This section is empty.
et: See sektsioon on tühi.

en: This zone is empty.
et: See tsoon on tühi.

en: Column count
et: Veergude arv

en: Primary layout
et: Peamine paigutus

en: Media query
et: Meedia päring

en: @count Columns
et: @count veergu

en: @width Columns
et: @width veergu
