OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (69 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Section
hr: Sekcija

en: Menu
hr: Izbornik

en: theme
hr: predložak

en: Statistics
hr: Statistike

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: All
hr: Svi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Bottom
hr: Dno

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Width
hr: Širina

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Position
hr: Pozicija

en: The comment and all its replies have been deleted.
hr: Komentar i svi odgovori na njega su uklonjeni.

en: Votes
hr: Glasova

en: Logout
hr: Odjava

en: Messages
hr: Poruke

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Source
hr: Izvor

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: My account
hr: Moj račun

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Enable or disable the display of certain page elements.
hr: Uključite ili isključite prikaz određenih dijelova stranice.

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
hr: Vaš komentar čeka odobrenja administratora i biti će objavljen po istome.

en: Your comment has been posted.
hr: Vaš komentar je poslan.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Asc
hr: Uzlazno
