OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (39 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Menu
kk: Мәзір

en: Statistics
kk: Статистика

en: Contact
kk: Контакттау

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: The comment and all its replies have been deleted.
kk: Пікірмен оның жауаптары өшірілген.

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Messages
kk: Хаттар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: My account
kk: Менін есебім

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Enable or disable the display of certain page elements.
kk: Керекті парақ элементтер көрінісін қосу неммесе өшіру.
