OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (58 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Top
km: កំពូល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: theme
km: ស្បែក

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Width
km: ទទឹង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: The comment and all its replies have been deleted.
km: មតិយោបល់​​ និង​ការ​ឆ្លើយ​តប​របស់វា​​​ទាំងអស់​​​ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​

en: Logout
km: ចេញ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Enable or disable the display of certain page elements.
km: បង្ហាញ ឬ​មិន​បង្ហាញ​ធាតុ​ណា​មួយ​របស់​ទំព័រ ។

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
km: មតិយោបល់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ជា​ជួរ​ដើម្បី​ឲ្យ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​តំបន់​បណ្តាញ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ បន្ទាប់​មក​នឹង​ត្រូវ​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​បន្ទាប់​ពី​មាន​ការ​អនុម័ត ។

en: Your comment has been posted.
km: មតិយោបល់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។
