OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (53 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Top
ku: سەرەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: theme
ku: ڕووکار

en: Statistics
ku: ئامار

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: The comment and all its replies have been deleted.
ku: بۆچوون و هەموو وەڵامەکانی سڕانەوە.

en: Votes
ku: ده‌نگ

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Your comment has been posted.
ku: بۆچوونەکەت بڵاوکرایەوە.

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
