OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (44 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Top
mn: Дээд

en: Menu
mn: Цэс

en: Statistics
mn: Статистик

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Left side
mn: Зүүн хэсэг

en: Middle column
mn: Дунд багана

en: Right side
mn: Баруун хэсэг

en: Bottom
mn: Доод

en: Logo
mn: Лого

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Votes
mn: Саналууд

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Main menu
mn: Гол цэс
