OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (44 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Menu
my: မီနူး

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Site slogan
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ ကြွေးကြော်သံ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: ,
my: .

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: My account
my: မိမိ၏account

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Compare
my: နှိုင်းယှဉ်ရန်

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
