OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Site slogan
or: ସାଇଟ୍ ସ୍ଲୋଗାନ
