OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном
