OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (83 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Top
sk: Navrch

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Middle column
sk: Stredný stĺpec

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Width
sk: Šírka

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Position
sk: Pozícia

en: The comment and all its replies have been deleted.
sk: Komentár a všetky jeho odpovede boli odstránené.

en: Votes
sk: Hlasy

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Source
sk: Zdroj

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: My account
sk: Môj účet

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Zone
sk: Zóna

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Regions
sk: Regióny

en: Welcome to
sk: Vitajte v

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Enable or disable the display of certain page elements.
sk: Povoľuje alebo zakazuje zobrazenie určitých elementov stránky.

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Pattern for the title
sk: Vzor nadpisu

en: Automatic title generation
sk: Automatické vytvorenie nadpisu

en: Automatically generate the title and hide the title field
sk: Automaticky vygeneruje názov a schová pole určené pre zadávanie názvu

en: Automatically generate the title if the title field is left empty
sk: Automaticky generuje názov ak je pole "Názov" prázdne

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
sk: Váš komentár bol zaradený do frontu na overenie administrátorom a bude zobrazený po schválení.

en: Your comment has been posted.
sk: Váš komentár bol odoslaný.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Asc
sk: Vzostupne
