OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: more
sr: још

en: Disabled
sr: Искључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Menu
sr: Мени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: My account
sr: Мој налог

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
