OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: more
ta: மேலும்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Menu
ta: பட்டி

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
