OpenPolitic (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (47 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Top
ug: ئۈستى

en: theme
ug: ئۇسلۇب

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Source
ug: مەنبە

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Website
ug: تور بەت

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: My account
ug: ھساباتىم

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Update automatic nodetitles
ug: nodetitles نى ئاپتوماتىك يېڭىلاش

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime

en: Scroll
ug: سىيرىلما

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
