OpenPolitic (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Menu
az: Menyu

en: Statistics
az: Statistika

en: Contact
az: Kontakt

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Width
az: Eni

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Position
az: Vəzifə

en: The comment and all its replies have been deleted.
az: Şərh və onun bütün cavabları silindi.

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Source
az: Mənbə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Debugging
az: Sazlama

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
az: Şərhiniz sayt administratorları tərəfindən nəzərdən keçirilmək üçün növbəyə qoyulub və təsdiqləndikdən sonra dərc olunacaq.

en: Your comment has been posted.
az: Şərhiniz yerləşdirilib.
