OpenPublic (7.x-1.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Author
ht: Otè

en: more
ht: plis

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Help
ht: Èd

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
