OpenPublic (7.x-1.0-beta10) - en to lv translation catalogue (69 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: Resources
lv: Resursi

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Help
lv: Palīdzība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: link
lv: saite

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Files
lv: Faili

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Gallery
lv: Galerija

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Blog
lv: Blogs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Profile
lv: Profils

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Logout
lv: Iziet

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: author
lv: autors

en: Blogs
lv: Blogi

en: Document
lv: Dokuments

en: Documents
lv: Dokumenti

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: image
lv: attēls

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lv: Lietotājvārds un parole nav atpazīti. <a href="@password">Vai tu esi aizmirsis savu paroli?</a>

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Blog entry
lv: Bloga ieraksts

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
